Kilka dni temu, uczennice 3G, Martyna Krygier oraz Klaudia Socha, przygotowały 2-godzinny projekt dotyczący łamigłówek logicznych. Wyjaśniły nam czym one są oraz przygotowały różne zagadki do rozwiązania. Uczniowie zmagali się nie tylko z łamigłówkami matematycznymi tj. sudoku ale również z zadaniami sprawdzającymi umiejętność logicznego myślenia.

Dziewczyny przygotowały również quiz na platformie kahoot.pl. Uczniowie mogli zalogować się na stronie www za pomocą swoich telefonów komórkowych oraz wykorzystać je do rozwiązywania zadań.

Podczas tych zajęć cała klasa doskonale się bawiła, a Martyna i Klaudia udowodniły nam, że „komórki” mogą być śmiało wykorzystywane jako pomoc dydaktyczna na lekcji 🙂 Brawo dziewczyny!!!